Uyuşturucu Ve Alkol Politikası

Deveci uluslararası ağır nakliyat, çalışanlarına ve çevreye güvenli bir çalışma ortamı sunmayı hedeflemektedir. Alkol, uyuşturucu ya da herhangi bir maddenin kullanımının çalışmalara engel olacağı ve bu vaziyetin Çevre ile birlikte şirketimizin güvenliğine ve verimliliğine zararlı olacağının bilincinde ve inancındayız

Şirketimizde, Araçlarımızda ve çalışma sahalarında yasal ilaçların kötü niyetli kullanımı veya yasa dışı ilaçların, her türlü uyuşturucu maddenin veya reçetesiz elde edilmiş reçeteli ilaçların bulundurulması, dağıtılması ya da satışının yapılması kesinlikle yasaktır. Aksi yönde bir davranış, işten çıkarılma sebebi olacaktır.

Şirketimizde, Araçlarımızda ve çalışma sahalarında alkollü içeceklerin bulundurulması, dağıtılması ya da satışının yapılması kesinlikle yasaktır. 

Çalışanlar, kullanmak mecburiyetinde oldukları ilaçlar için, uzman doktordan alınmış rapor ile yetkiliden izin almak mecburiyetindedir.

Uyuşturucu veya alkol kullanımı sebebi ile çalışamayacak durumda olmak yasaktır ve bu şekilde bulunmak işten çıkarılma sebebidir.

 

İlgili Görseller